Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata pályázatírásban?

Figyelt kérdés

Májusban induló tanfolyamra jelentkeztem, aminek az elvégzését követően, pályázatíró lesz belőlem.

Igazából ismerőseim tanácsára jelentkeztem rá, és mert utána néztem egy picit, és elvileg nem nehéz az oktatás.

A kérdésem hogy van valakinek tapasztalata benne?

Hol tudnék vele elhelyezkedni? Mire tudom majd ezt használni? Jó lenne egy hozzáértő embert is meghallgatni aki esetleg tapasztalatból beszél... köszönöm :)



2016. jan. 12. 23:20
 1/1 Szabó Zoltán 47 válasza:

Nézd meg a www.patosz.hu honlapot. Az ott található pályázati tanácsadó cégek közül lehet, hogy valaki alkalmaz.

Ezen kívül még nagy pályázati tanácsadó cégek a MAPI és GOODWILL CONSULTING.


De javaslom nem "pályázatíró" legyél, hanem "pályázati tanácsadó". Ugyanis a pályázók teljeskörű szolgálaást igényelnek, amibe beleértendő a pályázatok előkészítése, megírása, projektmenedzselése, és utógondozása is. Ezen tevékenységek közül legegyszerűbb a pályázatok megírása. Aki csak megírja a pályázatot, felmarkolja a sikerdíjat, és utána lelép a megvalósításban magára hagyja a pályázót, az az én szemembe nem szakember, hanem szélhámos.

2016. jan. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!