Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mikorra várhatom...

Szerintetek mikorra várhatom a fizetésem?

Figyelt kérdés
November elején volt a második munkaügyi peres tárgyalásom, mert anno tavalyelőtt nem kaptam meg a fizetésemet hónapokig, és hát ugye mindenki pénzből él, én is. Elméletileg akkor le is záródott, megnyertem a pert, és mivel felszámolás alatt van a cég, így ki kell fizetniük záros határidőn belül, de sajnos még a mai napig nem kaptunk az ügyvédemmel még egy végzést sem. Szerintetek mikorra várhatok eredményt? Akár a végzést, akár pénzt. Nagyon jól jönne már.

2016. jan. 13. 07:54
 1/2 anonim válasza:

Ez szerintem nagyon nagyon durva!

Lehetséges, (nem akarom elvinni a kedved) hogy nem kapod meg a fizetésedet... :( :'(

De szerintem még januárban megérkezhet. (legalábbis reméljük :D)

2016. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó hír!!!!!! Tegnap megjött a végzés az ügyvédemhez! :) Végre legalább történt valami előrelépés az ügyben.
2016. jan. 15. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!