Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sürgősen segítség, ötletek?

Sürgősen segítség, ötletek?

Figyelt kérdés

Nagy dilemmában vagyok, napok óta nem jutok dűlőre és utolsó ötletemként eszembe jutott ez az oldal. Csak komoly válaszokat várok. Külföldön élek. Hogy hol,az most nem fontos. Egy ideje munka nélkül maradtam Jelentkeztem egy nagyon jól kereső állásra. Angolok hirdették meg, és az interjú 3 hét múlva lesz Pesten. A problémám a pénz és az idő. Tegyük fel, hogy hazamegyek, és végigcsinálom az interjút . Utána legalább egy hónapot várni kell talán az eredményre, de az is lehet,hogy 2 hét múlva megtudom, hogy döntöttek.

A lényeg, hogy ha fel is vesznek, legalább 3 hónapig nem kapok fizetést (interjú utáni várakozás+6 hét kiképzés+min 1 hónap munka).

Nincs megtakarított pénzem,és nincsen senki ,aki 3 hónapra ingyen befogadna. Szóval igen nagy a kockázat.

Ugyanakkor ez a munka tényleg nagyon megérné, itt, ahol most lakom, úgy érzem, már nincs több lehetőség számomra. Jelenleg is barátoknál vagyok.

Ha nem is vennének fel, akkoris találnék kisebb munkát, viszont még mindig nincs hová menjek.

Szóval tényleg úgy érzem mennem kéne, de túl sok az akadály...De a problémák, amikbe otthon ütköznék előbb-utóbb itt is aktuálissá válnának. Ötleteket kérnék, miként vészelhetnék át 3 hónapot (a képzés idején Pesten kell laknom).


2016. jan. 13. 14:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát pénz nélkül sem utazni, sem megelni nem tudsz
2016. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát igen ez így van...de ha csak ennyi telne tőlem, hamar feladnám és az életben nem érnék el semmit. Ötleteket szeretnék hallani, nem ténymegállapításokat.
2016. jan. 13. 14:51
 3/15 anonim ***** válasza:
És mégis milyen ötleteket vársz? Hogy majd valaki megmondja a lottó ötöst oszt lessz pénzed? Vagy mit?
2016. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Couch surfing, Facebookon ismerősök megkerdezese. .. De kizartnak tartom, hogy barki is 3 hónapig teljes ellátást és szállás biztosítana a két szép szemedert. Utazáshoz stoppolas, de mivel nem írod hol élsz, nem is tudni, hogy működhet e
2016. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom,ti mit tennétek? Hitelt vennétek fel, pl? Megpróbálnátok-e kisebb munkát keresni? Ha igen, van-e olyan munka Pesten,ami mellé adnak szállász is? Ilyenekre gondoltam. Kicsit éljétek bele magatokat a kérdésbe, ha segíteni szeretnétek...
2016. jan. 13. 15:10
 6/15 anonim ***** válasza:
Munkáltatói igazolás nélkül kölcsönt nehéz lesz felvenni. Én helyben keresnék munkát, amiből neki állnék felretenni, hogy hasonló esetekre Legyen tartalekom
2016. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, "szállást" szerettem volna írni. Sajnálom, ha kicsit tüskésnek tűnök, de tényleg kezdek kétségbeesni... és az ilyen hozzáállások nem segítenek rajtam.
2016. jan. 13. 15:13
 8/15 A kérdező kommentje:
A hitel kérdést már minden oldalról körbejártam és nem fog összejönni. Egy húgom van, ő dolgozik, de épphigy csak elkezdte, még jövedelme sincs a munkájából, tehát nem fog menni... Balatonszemesen van egy barátnőm, akihez mehetnék egy időre, Siófokon vállalhatnék munkát, csak lelkiismeret furdalásom is lenne, mert tudom, hogy rövid idő alatt otthagynám, ha ez a munka összejönne...ha elkezdik a kiképzést, oda minden nap mennem kell, reggeltől estig,nem lehet munkám mellette :/
2016. jan. 13. 15:17
 9/15 anonim ***** válasza:
De mégis mire GONDOLSZ? Ismerős, családtag, jobarat - más nem fog neked segíteni
2016. jan. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 tömszelence válasza:

Én azt mondom,ahelyet,hogy itt siránkozol keresnél valami átmeneti melót,hogy legyen pénzed,de amint látom nagyon ráérsz netezni is.

Így nem sok minden lesz belőled,de kitudja,vak tyúk is talál szemet.

2016. jan. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!