Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen stílusú rajznak hívják...

Milyen stílusú rajznak hívják azt ha anime/manga szereplőket rajzolsz vagy ha model után rajzolsz?

Figyelt kérdés

Gyakran rajzolok Naruto szereplőket stb., de csak mert ezt szeretem. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan nevezik ezt és merre érdemes vagy lehetne tovább menni. Például egyetem ->milyen szak.

De főként model után rajzolok, vagyis amit látok.



2016. jan. 14. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha már meglévő szereplőket rajzolsz, az fanart. Ezt a modell részét nem igazán értem. Referenciát használsz vagy rajzokat másolsz?

Ami az egyetemet illeti, sajnos saját tapasztalat, hogy úgy általában ha egy kicsit is animés-mangás a stílusod, akkor már nem igazán értékelik (velem konkrétan közölték, mikor látták a rajzaimat, hogy tanuljak meg nulláról rajzolni, mert egy így út menti port sem ér.)

2016. jan. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!