Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Unatkozok, mit tegyek?

Unatkozok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vasárnap van. Tegnap megtanultam. Oké, most telózok, zenét hallgatok, de délben megebédelek és unni fogom a telózást is. Olvastam ma már, és majd este fogok. Mit csináljak egész délután? Valakinek valami ötlete?

Normális válaszolóknak előre is köszönöm!

13/L



2016. jan. 17. 11:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és van egy kutyusom., de kint hideg van, hosszú sétára nem tudom elvinni. Játszani fogok vele, de kicsi, így elfárad és ő olyan fajta hogy hamar megunja a játékot
2016. jan. 17. 11:22
 2/11 anonim ***** válasza:
Gépezz, tévézz vagy nem tudom:D
2016. jan. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sorozatot fogok nézni a telón. De az 2-3 óra. Utána még mindig unatkozni fogok. Valami ötlet? :D
2016. jan. 17. 11:41
 4/11 anonim ***** válasza:

Nincs,nem is volt,nem is lessz:D

Én is unatkozok

2016. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

verd ki.(F)



mármint a kutyád szájából a labdát.

2016. jan. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez humoros volt nagyon... 😐


Valami jó ötlet valaki normális embernek?

2016. jan. 28. 06:23
 7/11 anonim ***** válasza:
De már elmult a vasárnap:)
2016. jan. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hát vannak könyvek. Én olvasni szoktam. lehet rajzolni, festeni. Karaoké oldalak vannak, lehet énekelni. Gondolkozni is lehet. Hiszen a legtöbb ember soha - érted? soha! - nem unatkozik, mert érdekes dolgokra gondol.Vagy test-épít. Tanulni pluszban is lehet, ha valami érdekelne...Az, hogy nem érdekel semmi és nem gondolkozol (és nem olvasol) az valami lelki sérülésre utal...Valamit nem akarsz megtudni magadról...Például nem törődtek veled a szüleid eléggé...Emiatt dühös vagy rájuk, de félsz ezt átélni és akár futás közben levezetni a haragodat miattuk...Az unalom az mindig egy elfedő, elrejtő érzelem és amint felfedezed magadban azt, hogy mit fed el, máris kevésbé lesz unalmas az élet. De persze ezt nem fogod "normális válasznak" tekinteni. Ha nincs magaddal semmi baj, lehet gondolkozni a világról, vagy akár Istenről (ami eredetileg Ős-te jelentésű szó).- ez a szó mindarra vonatkozik, ami felett az embernek nincs hatalma. Érdemes kialakítani egy saját elképzelést róla és megismerni sokféle vallás miket mond róla.Nem kell hinni benne, hanem csak megfigyelni, mi mindent gondoltak róla már...Vagy eltöprengeni, mi az, amit mindig szeretnél csinálni...Ha zenét szeretsz hallgatni, miért nem írsz saját zenét? Vagy legalább szöveget? Valami hobbit vagy szenvedélyt érdemes évekre, vagy az életen átvivő módon kitalálni, mert ha valaki nem tesz valamit az unalom ellen, akkor egy idő után nagyon rossz lesz az élete...JA és lehet barátkozni a neten. Szexmentesen is lehet (- mert az sok bonyodalommal jár lelkileg, nem alapszükséglet).
2016. márc. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Barataid hol vannak?:d szervezz programot. Menjetekk el valahova a baratokkal. En jo reg unatkoztam pedig csak 14 vagyok. Hetveget taanulassal es baratokkal toltom hetkoznap meg kulon orak nem a telo nyomkodasa egesz nap. Es erdekes nem unatkozom. Neha korbe nezek az osztalyombaa meg igy aa korosztalyomba es nem ertem h ezek mig csinalnak egesz nap.:/ (itt nem teged akartalak kritizalni hisz nem ismerlek ><) (14L)
2016. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én is szoktam azért elég sokszor unatkozni úgy hogy már azt érzem mindent kipróbáltam!De tudok neked adni egy Tipp et! ez a Tipp nem más mint ha unatkozol tölts le ingyenes játékokat ha szarok töröld le ha nem akkor eltudod velük húzni az időt!
2018. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!