Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Ennek a szakmának mi a neve?

Arra gondolok amikor egy baleset után foglalkoznak az emberekkel hogy újra úgy tudjanak mozogni mint régen. Pl törés,műtét,autóbaleset után

Kórházakban illetve vannak ilyen központok is.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakma, továbbtanulás, baleset, rehabilitáció

2016. jan. 17. 15:04  Privát üzenet  

A válaszok
Blade Bone nevű felhasználó válasza:

Gyógytornász talán.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. jan. 17. 15:15 Privát üzenet
Fizikoterapeuta, gyógytornász.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2016. jan. 27. 16:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tavaly leérettségiztem, most ápolónőnek tanulok 1-ős vagyok, bukfencre állok átudok menni másik suliba? Ha fél évkor megbukok akkor vége ennek a szakmának.
Kereskedelem és Marketingre szeretnék menni szeptembertől a bkf-en. Ennek a szakmának van jövője? Mennyit fizethetnek pályakezdőnek és "tapasztaltnak"?
Mi a pontos meghatározása ennek a szakmának? Milyen néven keressem?
14 éves vagyok, és dj szeretnék lenni, már tudok számokat csinálni, de az a kérdés, hogy Magyarországon van-e ennek a szakmának jövője, vagy mondjak le róla?
Mi ennek a szakmának a pontos neve?
Ennek a szakmának pontosan mi a neve? (bővebben lent)

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!