Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen egy kollégium?

Milyen egy kollégium?

Figyelt kérdés
Milyen egy kollégiumban? Adnak enni? Es ha éhes leszel? Vagy van hűtő? És egy szobába hányan vannak? És sokat kell érte fizetni? Ki volt nar koliban? Az ír lecci.

2016. jan. 17. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem voltam még kollégista, de jártam már Schönherz koliban (BME), ismerem a körülményeket, szóval tudok hozzászólni. Kollégisták majd tudják pontosítani ezeket a dolgokat. A Schönherzes koliszoba 9320 Ft/hó. Enni nem adnak, de a közelben vannak menzák, ahol adnak meleg kaját, vagy ha tudsz főzni, szintenként van egy konyha. Ha éhes leszel, eszel. Hűtő van szobánként, a szoba 4 fős, privátszférád nem nagyon lesz, kivéve, ha a szobatársaid éppen távol vannak. Tudom, hogy más kolikban ez máshogy van, de ennél jobbra ne nagyon számíts. Voltam a Tétényi koliban is (a VIK-esek másik kolija, ami retek messze van az egyetemtől), ott a helyzet hasonló, csak még a falak is penészesebbek, a szobák elhanyagoltabbak.
2016. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!