Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a Szent László Gimnáziu...

Okcs12 kérdése:

Milyen a Szent László Gimnázium Mezőkövesden a rendészeti?

Figyelt kérdés
Idén felvételizem és még nem tudom,hogy hova menjek,valaki tudna segíteni? és kollégium? a gyerekek milyenek? vannak rossz hírűek? Tanárok? És most ezt a spanyol nyelvet rendészetiseknek is lehet tanulni? Előre is köszönöm a válaszokat! pls fontos!

2016. jan. 17. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia :D


A 'D' osztályok a legrosszabb hírűek a suliban, a kemény gyerekek. Sok a kevésbé jó felfogású gyerek ott, de vannak nagyon rendesek is.

Koliban 2-3 ágyas szobák vannak, kövesdi vagyok, így nem tudok nyilatkozni az ottani életről, de a kolisok szeretik. :)

Rendészetin én úgy tudom, csak egy y, amit általánosból visztek (általában angol). Spanyolt a gimis részen tanulhatnak.

Tanárok között is vannak nagyon jók meg kevésbé jók, de szerintem ez abszolút diákfüggő, hogy állnak hozzátok a tanárok. :)

2016. márc. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

értem,és köszönöm :)

Hát úgy tűnik hogy fel vettek abba a suliba,ezek szerint ne várjak valami sokat?

2016. márc. 10. 06:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tanulni akarsz, tanulsz, ha nem, nem. Minden csak rajtad múlik.

Ismerek olyanokat, akik rendészetisek voltak és jobb képességűek mint a gimi részlegen, fel is vették őket jó egyetemre. Meg van a nagyon "alja", a csak a buli, csak a pia és más nem foglalkoztatja őket.


Szóval végül is rajtad áll, hogy töltöd ott a 4 évet és tanulsz, kikkel barátkozol, hogy állsz a tanárokhoz. :)

Van olyan D osztály, akik borzasztóak, meg olyat is ismertem az 5 év alatt, akik nagyon összetartó osztályközösséget alkottak és szerették egymást. :)

2016. márc. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. márc. 11. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!