Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak ha...

Szerintetek mit csináljak ha piszkálnak a suliban?

Figyelt kérdés

Van egy két gyerek az osztályban akiknek ha eszükbe jut akkor elkezdenek piszkálódni velem és nem hadják abba amíg vissza nem szólok nekik. Viszont hogyha visszaszólok akkor többen egyszerre elkezdenek piszkálódni. Olyanokra gondolok: hogy elkezdenek lehülyézni stb hogyha esetleg valaki tud segiteni akkor azt megköszönném

13/F



2016. jan. 20. 14:48
 1/3 anonim válasza:
Mi okuk lehet nem tudod?
2016. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom én nem egy olyan gyerek vagyok a ki csak úgy viccből szeret hergelni másokat
2016. jan. 20. 14:58
 3/3 anonim válasza:
Velem is hasonló volt/van, de nyugi túl lehet élni nehéz de megoldható, SZARD LE mivan ha beszolnak kik ők?(tudom most azt gondolod hogy könnyű mondani)de csak 3 dolgod van ha beszolnak mosoly, mond hogy oké és sétálj el. Remélem leszálnak rólad de ha szeretnél róla beszélni nyugodtan írj privibe. 14/L
2016. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!