Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régen, amikor a Nester nintend...

Régen, amikor a Nester nintendo volt a menő, akkor volt egy olyan játékunk hozzá, aminek a nevét elfelejtettem. Melyik lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy olyasmi játék volt, ha jól emlékszem még, akkor ilyen kék fejű izével kellett jobb oldalon fel-le vezetésével ilyen kis manóval a liftet irűnyítani. az a lift tudott lőni. közben felettem volt egy ilyen rúd, amiről ilyen kalózfejű lények ugrottak le ejtőernyővel. az volt a feladat, hogy a lift melletti ablakba ne jussanak oda azok a kalózszerű lények. volt olyan mód is, amikor ha leért egy kalóz a földre, akkor felettem toltak rám egy ilyen sziklát. ha elérte a maximumot, akkor rámesett és game over. Nagyjából ennyi jutott az eszembe. címére lennék kíváncsi.

2016. jan. 20. 23:53
 1/4 Krisipoke ***** válasza:

Nester Nintendo? :)


Egyébként esetleg Pooyan?

2016. jan. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kicsit máshogy nézett ki, de igen ez. Köszi :) igen, Nes-Nester-Snes a neve
2016. jan. 21. 07:29
 3/4 Krisipoke ***** válasza:

Az is lehet, hogy csak valami átírt verziója volt. Magyarországon nem annyira volt elterjedt az igazi NES (ami egyébként a Nintendo Entertainment System rövidítése), inkább a piacokon is kapható másolatai, amit a gép japán verziója, a Famicom alapján csináltak (ezért is szokták ezeket sokszor Famiclone-nak hívni). És ezek között a játékok között volt nagyon sok ilyen átírás.


A Nester pedig nem tudom, honnan jön. Egy emulátor neve lehetett esetleg? :)

2016. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nester a pc re letölthető emulátora igen. Kicsit elnéztem :D de régen rendes nintendon játszottam. Ezerszer jobb volt mint a mai xbox meg az ilyenek... :(
2016. jan. 21. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!