Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ha nem hiszel a...

Perecz Petra kérdése:

Mit tegyek? Ha nem hiszel a paranormális dolgokban ne olvasd el! Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Barátnőm és én ugy mond "paranormálisak" vagyunk,bár én kevésbé barátnőm annál inkább...Szeretnék neki segíteni!Barátnőmnek mesélt az unoka testvére,hogy a velük szembe lévő házban meghaltak és kísértenek...nos barátnőm nem hitt neki,mert azt hitte,hogy ijeszgetni akarja.De aztán egyre furább dolgok történtek vele...Éppen köd volt mikor ment a suliba és hallotta hogy valaki a nevét kiabálja és mondja neki,hogy "Várj még"megfordult körül nézett senkit sem látott.Aztán az álmában látott két nőt aki azt mondja neki,hogy "Várj még" el akart szaladni mikor egy ember le fogta hátulról..a két nő közel ment hozzá kés volt a kezükben és szerencsére felkelt...Minden nap ezt álmodta..Egyszer valaki azt súgta neki,hogy vagdossa fel magát különben valaki meghal a családjából körül nézett senki nem volt ott.Szólt a szüleinek ők szórtak rá szent vizet.De nem hatott...megint rémálmai vannak....Velem is történtek már ilyesmi dolgok de azért ennyire durvák nem...Szeretnék neki segíteni! Remélem valaki tudd segíteni...Nagyon megköszönném!

2016. jan. 23. 16:46
 1/4 anonim válasza:

Érdemes lenne egy paphoz elmennetek,hogy áldást szórjon rátok. A pap a legjobb megoldás szerintem.

Helyileg merre vagytok?

2016. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát mindketten faluban lakunk.....
2016. jan. 23. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Pap?Szentelt víz?Na ne röhögtessetek.:D Ezeknek semmi köze ehhez.A pap semmit nem tud tenni ebben az esetbe(meg másba se).A szentelt víz meg látod nem hat.Keress fel szakembert(akármennyire is hihetetlen,vannak)ne ilyen keresztény marhaságokat használj.
2016. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha baj van, csakis Isten segíthet. Senki más és semmi más! Ő teremtette a világot, így rendet is képes tartani benne. A szenteltvíz csak egy dolog, a fontos az, hogy kérd meg ez egyetlen igaz Istent, aki a Fiát elküldte közénk, hogy segítsen. Nagyon fontos volna, hogy a lehető legtávolabb tartástok magatokat az okkult dolgoktól (szellemek, jóslás, boszorkányság, szelleműzők, agykontroll, new age-es kamuk, stb.), és Istent és Jézust közel engedjétek magatokhoz. Amíg okkult dolgokkal veszitek körül magatokat (gondolatokkal, filmekkel, könyvekkel, tárgyakkal, szertartásokkal), addig az Isten úgy gondolja, hogy nem veszitek Őt elég komolyan. Csak benne bízzatok, ne a különféle szertartásokban és "csodatévő" emberekben. Egyetlen egy se maradjon!!! Még vésztartalékba sem! Ha az okkult dolgokat eltakarítjátok a közeletekből, Istennek már lesz helye mellettetek. Vele vegyétek körül magatokat. Kerüljétek az őrült szektákat. A legjobb volna, ha elmennétek egy református lelkészhez és a segítségét kérnétek, hogy miként változtassatok az életeteken, hogy Istennek tetsző legyen. Fontos az, is, hogy imádkozzatok mindennap őszintén. Kérjétek a bocsánatot a bűneitekért és a segítségét, hogy nyugtotok legyen. Mindezt alázattal, hisz a Teremtővel beszéltek és tiszta szívvel, mert Ő sokra tartja az őszinteséget.


Azért református, mert én is az vagyok. Felnőtt életemben választottam tudatosan, ez nem egy "örökölt megszokás" a családomban. Ezt tartottam a legközelebbinek Isten akarata szempontjából. A Bibliával összevetve ez a vallás maradt meg a legtisztábban. De mindig a Biblia és a lelkiismeretem marad a fő irányadó.

2016. ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!