Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki szereti Michael Jacksont?

FlashPlayar kérdése:

Ki szereti Michael Jacksont?

Figyelt kérdés

2016. jan. 23. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Van néhány/több jó száma :D
2016. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyából azóta rajongok érte hogy láttam egy klipjét.És minnél több mindent megtudok róla annál jobban megkedvelem.
2016. jan. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Úristen ki bem szereti azokat csak sajnalni tudom imadom a legjobb eloado az egesz vilagon

KING OF POP ❤❤❤❤❤

2016. jan. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
én is igy vagyok vele mi a kedvenc számotok tőle ?
2016. jan. 24. 17:20
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Abból a 200 valahány számból amiből legalább 50 sláger lett nemigazán tudok eggyet kiemelni :D Az összes!
2016. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
szeretem-e?? IMÁDOM!!!! ő a legjobb, ha kell kedvenc előadót mondani Ő AZ! ha kérdik milyen zenét hallgatok egyszerűen megmondom a nevét, ő egy külön műfaj akit/amit imádok, de nem csak a zenéit amivel inspirál, hanem az egész lényét
2016. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

már nemazért de ez milyen kérdés a gyakorikérdéseken?

egyébként én is imádom és ugyanazokat írhatnám amiket az előzők.

2016. jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Imádom Őt, el nem tudnám mondani mennyire, annyira fantasztikus volt, amit csinált, a zene, a tánc, és ahogy kinézett, sokak szerint nem, de szerintem teljes egyszerűséggel gyönyörű volt. Még akkor is, amikor már meggyötörte a társadalom, és a betegségek.

A zenéje a legbelsőmig elér, a legfelsőbb érzéseket élhetem át. Annyira szomorú tudok lenni, amikor arra gondolok, hogy meghalt. És hogy sosem mondhattam el neki a szeretetemet iránta. Remélem, hogyha valahol van most, akkor érzi.

2016. jan. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én! Mióta meghallottam a Billie Jeant nem tudok más előadót hallgatni. És mint ahogyan az előző válaszoló írta,minél több dolgot megtudok róla annál jobban megszeretem. :) És nekem sincs kedvenc számom,minden órában más dal a kedvenc.Most épp a Why you wanna trip on me :D.
2016. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi :D jó tudni hogy vannak akik a mai napig MJt halgatnak :)
2016. jan. 29. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!