Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az amerikai horror storyból...

Az amerikai horror storyból csak én hiányolom Zachary Quinto?

Figyelt kérdés
Az első és a második évadban benne volt Zachary Quinto (az első évadban: a homokos, a második évadban: vérpofa) szerintem egy nagyon jó színész és engem nagyon megfogott, de miért nincs benne a többi évadban? Csak én hiányolom?

2016. jan. 24. 10:20
 1/10 anonim válasza:
83%
Végre valaki. Én is nagyon imádtak főleg a 2. évadban, szerintem ezerszer jobb Evan Petersné. De sajnos a rajta kívül is rengeteg tehetséges szinészt kiírtak a forgató könyvből( pl. a Lányt aki Violetett játszotta, a neve most nem ugrik be).
2016. jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is örülnék, ha visszatérne.
2016. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is hiányolom. Nagy kedvencem :)
2016. jan. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Egyetértek. Vérpofa szerepe nagyon jól állt neki. Hiányzik, bár Peter Evens is nagy kedvencem. :3


Violettet játszó csajszit nagyon nem bírtam, örülök hogy nem sokat találkozni vele.

2016. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. febr. 6. 09:12
 6/10 anonim válasza:

A 3. évadban eltudtam volna képzelni a szereplését , pl Cordelia férjeként , persze némileg átírva a szerepét :>

JL is hiányzik az 5.-ből , habár mind a 4-ben ugyanolyan sablonos szerepeket kapott , de azért mégis:)

2016. febr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
ÚÚ nagyon!!A legjobbak egyikre.Ha JL elment nagyon nem ártott volna Zachary Quinto ,mert ő teljesen jól hozza a kiszámíthatatlan sötét főgonoszt.De az is szörnyű h Lily Rabe sem kapott valami nagy szerepet,pedig ő is sokkal többet tudott volna hozzáadni ehhez a közepest alulról súroló 5.évadhoz. -.-
2016. febr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, Jessica Lange véglegesen men el??? :O :(

Lily Rabe ugye még benne lesz?

Az 5. évad volt a legrosszabb az amerikai horror storyból (véleményem szerint) :(

2016. febr. 17. 10:36
 9/10 anonim válasza:
JL epizódszerepeket még lehet vállal úgy olvastam de nem lesz főszereplő:( Lily Rabe benne lesz vszeg.Nálam még a Coven a legrosszabb de ez se sokkal veri.
2016. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Jessica Lange sajnos egy Broadway szerep miatt nem fog visszatérni. Eleinte úgy volt, hogy egy mellékszereplőt azért eljátszik a 6. évadban, de úgy tűnik, hogy nem. Zachary Quinto tényleg egy nagyon nagy színészi tehetség és hallotam is pletykákat, hogy szerepelni foga 6. évadba, de ez nem tudom mennyire hiteles/igaz.

Amúgy az 5. évad a Hotel csak nekem jött be? A 1. és a 2. évad nagyon tetszett erre a harmadik olyan volt, hogy végig azt feszegette ki lesz az új legfőbb ami azért nem elég erős egy nyomasztó horror atmoszférához. A Hotel engem valahogy nagyon megfogott. Például az amikor az első részbe kivágják a csajok az ágyat abba szó szerint bele borzongtam.

2016. jún. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!