Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem megy a cs 1.6...

Miért nem megy a cs 1.6 windows 10 alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok elsőnek is nem kérek olyan válaszokat hogy már van jobb Counter Strike meg le vagy maradva egy korral. Na akkor kezdem is. Ja és még hozzá teszem meg van a Go és lazán megy a gépemen lagg nélkül, csak vágyok a régi 1.6 mert nagyom a szivemhez nőtt. Amikor rámegyek, az exére, akkor bejön egy nagy fekete ablak és és nem csinál semmit, kilépni csak ugy tudok ha nyitok egy új asztalt, és ott egy feladatkezelőt, és ott bezárom. Minden kompatibilitással, elinditani mindig ez van. Tudom ez egy windows 95-re irt játék, de nincs rá valami mód hogy működésre birjam ? Előre is köszönöm a válaszokat, és bocsánat a helyesirásért, gyorsan irtam :)

2016. jan. 24. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem windows 8.1 van de szerintem ezeken már esélytelenek vagyunk erre a játékra
2016. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennie kell, csak állítsd be.... Egyrészt rendzsergazda módban, másrészt kompatibilis módban futtasd, és jó lesz.


(jobb gomb ikonra...)

2016. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem megy, sehogy sem akarom, de a source megy :)
2016. jan. 27. 16:27
 4/6 anonim válasza:
nemtudom,nekem win10 em van és ráraktam és simán elindult rendszergazda nélkül is. próbáld újrarakni és letörölni minden 1 es file-ját!
2016. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké, megnézem
2016. márc. 9. 11:22
 6/6 A kérdező kommentje:
igy se megy :) De megoldottam, feltettem a 8.1-et. köszönöm a válaszokat.
2016. márc. 10. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!