Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Darksouls 2 Shulva - Shanctum...

Sz.Gergely kérdése:

Darksouls 2 Shulva - Shanctum City. A rotten boss után semmi nincs meg a teleport oltár vagy miaz ami oda repítene! Az fegyver fejlesztő kövek sem működnek a tűz méreg villám köveket nem tudom felhasználni sehol! Nem eredeti a játék lehet ezért?

Figyelt kérdés
Darksouls 2 Shulva - Sanctum City-be nem tudok eljutni ott a rotten boss után kellene lennie a bonfire mögött egy ilyen oltár izének mint ahogy néztem videókba. Nekem csak a törött bonfire van ott semmi más! Ez azért lehet emrt nem eredeti a játék? Jah és ha a játék eredetiségének nincs hozzá köze akkor még egy kérdés! Van sok kövem amivel fejleszteni leeht a fegyvert elvileg pl villám méreg tűzkövek stb. nincs rá semmiféle lehetőségem felhasználni őket :D falaki ha tud ezekre választ adni megköszönném

#teleport #Darksouls 2 Shulva - Shanctum City #nekem nincs a rotten boss után #Felhasználhatatlan #Fejlesztő kövek!
2016. jan. 24. 13:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!