Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nincs miről beszélgetnem?

Miért nincs miről beszélgetnem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet ,hogy a ha barátnőim mondanak valamit én egy ideig tudok beszélni róla ,de ha ők nem rudnak kezdeni (mert ugye nem mindig tudnak kezdeni) és én szinte soha nem tudok kezdeni ,mert nincs miről beszélni.Ez miért van?Van ötlet ,hogy mit tegyek??

2016. jan. 24. 19:17
 1/2 anonim válasza:
Pl. facebookon a szokásos "Szia... Mizu?" kezdésnek megfelel. :D Témában ha nincs miről beszélgetned barátnőiddel akkor talán nincs is annyi közös témátok. De ha régebb óta ismeritek egymást sztem simán csak kimondhatod ami a fejedben van éppen. Ha ismered a Dokik c. sorozatot akkor látod h ezzel tök jó témákat lehet gyártani.
2016. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Régebb óta vagyunk barátnők ,de régen tudtam mit mondani de mostanában nem tudok annyira ,sőt olyan is volt ,hogy nem volt olyan ,hogy nem beszélgettünk semmiről.
2016. febr. 2. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!