Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kereshetek pénz a...

Nemtaláltamjobbnevet kérdése:

Hogyan kereshetek pénz a YouTube-e val?

Figyelt kérdés
Készitettem youtube-fiókot . Hallotam hogy lehet pénzt keresni vele, és szeretném a tanácsotokat kérni ehhez.Hogy hogyan is kelle ezt létrehozni, és mi szükséges hozzá? Hol kell beálitani azt hogy másokat reklámozzak és ezért fizessenek nekem, és mennyit fizet a YaoUtube a megtekintések után és pl 10. 000- megtekintés utána mennyire számithatok?

2016. jan. 26. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kapsz pénzt a nézettségért (ha regisztrált jogtulajdonos vagy az Artisjusnál, magyarul zenei előadó/producer vagy), sem a feliratkozók után. Pénzt jelenleg abból szerezhetsz, hogy legális tartalmat állítasz elő, a profilod nem esik tiltás vagy büntetés alá, engedélyezheted a pénzkeresést és reklámokat tesznek a videódra. Ha elegen nézik a reklámokat, akkor pár ezer nézettségből összejön valamennyi pénz, és ha eléred a havi kifizetési limitet, akkor kiveheted a jutalékodat.


Hogy idáig eljuss, neked kell sok időt, energiát és pénzt befektetni, kiépíteni egy stabil nézőközönséget, akik majd remélhetőleg megnézik a reklámot, és nem blokkolják ahogy normális ember szokta a neten.

2016. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szóval ha jól értem.

Pl-készitek egy zenét feltöltöm,és mások videóit reklámokat akkor nekem xy-nézetség után fizetnek ?

2016. jan. 26. 20:14
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Csak olyan tartalmat tölthetsz fel, ami saját. Ha engedélyezik a bevételszerzést, meg fog jelenni a videóidon egy reklám. Ha ezt végignézik, pénzt kapsz érte.


Például 1000 reklám (és nem videó) megtekintés után kapsz 1 centet, és a kifizetéshez el kell érned egy hónap alatt 20 dollárt, különben nullázódik a számláló.

Ebben az esetben kis matekkal kijön, hogy a 20 dollárhoz 20x100x1000 megtekintésre van szükséged.

2016. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szóval tegyük fel.

Van feltöltve egy zeném-akkor ha a engedéjezik a pénzkeresést nekema azon a videón megjelenik egy reklám.És ha azt 1000-ren végignézik nekem abból 1 -cent származik ?

2016. jan. 26. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Igen, ez a működési elv, a számok nem biztosak (lehet több, vagy kevesebb). Ne gondold hogy ebből meg lehet élni vagy zsebpénznek jó. Akinek több százezres vagy milliós nézettsége van minden tartalmán, azoknak beállt egy működőképes rendszerre ez, de ez nagyon kevés emberrel történik meg.


A többség nem képes értékelhető, egyedi tartalmat folyamatosan nyújtani, vagy nincs rá pénze és ideje hogy csinálja, fejlessze magát, így nincs stabil nézettsége sem, és arányaiban kevesebben nézik a reklámot is.

És persze ez nem úgy megy, hogy felraksz valamit és akkor majd befutsz, lehet hogy hónapokon vagy éveken át kell csinálnod, és akkor sem garantál hogy bejön.

2016. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%
Állandó több százezres, illetve milliós nézettség szükséges, ahhoz, hogy youtube partner szerződésed legyen. Ez nem úgy működik, hogy te csinálsz egy fiókot és neki állsz pénzt keresni vele.
2016. jan. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!