Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok szomorú, minél tragikus...

Tudtok szomorú, minél tragikusabb anime moviet mondani, amin tényleg lehetne sírni?

Figyelt kérdés

Animék is jöhetnek (láttam: Clannad, Angel Beats, AnoHana, Chrono Crusade stb... XD). Filmből amin sírtam az a Hotarubi no mori e...láttam. Hal-t is de az annyira nem volt jó szerintem.

Mindenesetre ha valaki tudna valamit akkor szívesen fogadom...a lényeg, hogy minél tragikusabb legyen :D

(Ef a tale of memories és melodiestis ismerem, az Air-t és a Kanon-t is szóval ezeket se írjátok :'D

Kösziii


2016. jan. 31. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ookami Kodomo no Ame to Yuki ( [link] )

Nana

Bokura ga ita

2016. febr. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szentjánosbogarak Sírja. Ennél szomorúbb és lelombozóbb filmet/animét még nem találtam.
2016. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Pl a Mirai nikki (én a végén sírtam)
2016. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!