Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha az iskolában...

Mit tegyek, ha az iskolában véletlen berugtam az ajtót? Többi lent SOS SOS SOS SOS

Figyelt kérdés
Ma az iskolában berugtam az ajtot es lett rajta egy lyuk (a belso burkolatán), nagyon felek hogy kiderul es nagy baj lesz belole,de mar elmondtam a suli legkedvesebb tanárának es azt mondta hogy majd a gondnok megcsinálja. De biztos vannak kovetkezményei! Nagyon, nagyon félek, kerlek adjatok tanacsokat! Holnap ujra suli, mivan ha eszreveszik??? Segitseg,nagyon be vagyok parazva!!!!! Ertelmes valaszokat lecci, elore is koszi!

2016. febr. 2. 17:46
 1/5 anonim válasza:
Rugj be még egyet
2016. febr. 3. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ertelmes válaszok,legyszives!
2016. febr. 3. 16:28
 3/5 anonim válasza:
Légy gerinces és valld be! Észrevették?? Ha igen, akkor tényleg valld be és ha újat kell venni akkor fizesd ki!
2016. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy tanarnak mar mondtam es azt mondta: jo majd a gondnok megjavitja. Ennyit mondott

Meg valaszokat legyszives

2016. febr. 3. 21:22
 5/5 anonim válasza:
Beszél róla az iskola? Hogy ki tehette? Ha igen, akkor tényleg valld be, jobb később mint soha! Amúgy miért is csináltad ezt az egészet?!
2016. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!