Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi alapján válasszak démont...

Mi alapján válasszak démont az első démonidézésemhez?

Figyelt kérdés
Első idézés lesz, és nem tudom, hogy melyiküket próbáljam megidézni.

2016. febr. 2. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Talán Demon Hillt, vagy Matt Demont....
2016. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kezd magával a Sátánnal. Látni fogják, hogy nem poénkodsz
2016. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Maga Sátán nem jelenik meg egy (ilyen) halandónak.
2016. febr. 3. 16:22
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Persze, hogy nem jelenik meg, beszélj vele facebookon

2016. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Megjelenik Sátán, ha nem is fizikai formában, de meg fog, jelet ad magáról, és meghallgat, higgy nekem. :) De csak jó okkal idézd őket, a démont, akit választasz, jól ismerd meg előző tevékenységei alapján, és mindenképpen mutass tiszteletet, mielőtt megidézed, pl, jó ha egy zuhanyt veszel előtte, meg ne használj pongyolanyelvet, mikor kapcsolatba lépsz vele és beszélgettek. :) Én Sátánnal beszéltem már meditációs úton, a démonai közül csak láttam párat, de nem szólítottam meg őket. Azazel-t ajánlom, ha kérdéseid vannak, és arra akarsz választ kapni, ő nagyon segítőkész démon. :) Viszont mindenféle képpen GÓTIKUS démont idézz! Vagy pogány istenséget. Ők mind emberbarátok, azokról, akikről nincs biztos információd, ne próbáld meg!
2016. febr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm^^

Végre egy értelmes válasz :') xd

2016. febr. 17. 14:09
 7/8 anonim válasza:
Sátán nem jelenik meg. Nem vagyunk méltók rá. Akármelyik démont megidézheted, de csak akkor, ha okod van rá. Ok nélkül semmikép se. Elsőnek minden démon segíteni fog, szeretik a "kezdőket". Tiszteletteljesen bánj velük, mert nem tettek semmi rosszat veled, és számít az első benyomás. Mindig ajánlj fel valamit, ha kérsz a démontól egy szívességet.
2016. jún. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Megidézhetnéd Daruma-sant. Én is őt idéztem először. Próbálkoztam Hanako- san- nal, de az nem járt sikerrel.
2017. ápr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!