Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Melyik az az anime amibe elütik a lányt? (Több anime egybe van vágva)

https://www.youtube.com/watch?v=99-Hzo5n2Mk

Keress kérdéseket hasonló témákban: anime, lány, baleset

2016. febr. 3. 12:45  Privát üzenet  

A válaszok
Ilyen anime nincs, ez egy egy kisfilm, amit a Hyoukából és a K-Onból vágtak össze.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2016. febr. 3. 17:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ahogy olvastam elég sok animéből vágták össze de az egyikbe biztos elütnek egy lányt

# 2/6Időpont 2016. febr. 3. 19:50 Privát üzenet

Ahogy az előző is írta, ez több különböző animéből készült. A srác a Hyouka főszereplője, a lány pedig a K-Oné, de ezen kívül rengeteg más animéből is használtak részleteket.

Egyébként az AMV, amit linkeltél nem az eredeti verzió. 'minisaku25' csak egy másik zenét tett alá és néhány részt kivágott az eredetiből.

Az eredeti sokkal jobb: https://www.youtube.com/watch?v=Qn3Ctatwh78

Itt van az összes felhasznált anime listája:

[link]

A válaszíró 94%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2016. febr. 3. 19:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Anime: K-on!, K-on!!, K-on movie, Hyoka, Kimi ni todoke, Mawaru Penguin Drum, Bakemonogatari, Fate Zero, Toradora, Kurakami, Durara!, Itsuka Tenma no Kuro Usagi, Fuyu no Sonata, ef - a tale of melodies, ef - a tale of memories, Steins;Gate, Hachimitsu to Clover, Kuroshitsuji, Toaru Majutsu no Index, Guilty Crown, Kara no Kyoukai, Karas, Ga-Rei -Zero-, Suzumiya Haruhi no Shoushitsu, Yosuga no Sora, Naruto, Bungaku Shoujo, Kimi Ga Nozomu Eien, Kanon, Angel Beats!, Clannad, Clannad After Story, Kannagi, Croisee in a Foreign Labyrinth ~ The Animation, Black Rock Shooter, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, White Album, Nogizaka Haruka no himitsu, Bleach, Another, Inu x Boku SS, original animation ezek azok amik benne vannak

# 4/6Időpont 2016. febr. 3. 19:56 Privát üzenet

Bocs, #2 vagyok.

Utólag láttam, hogy írtál kommentet.

A jelenet az AMV-ben, ahol elütik a lányt, teljes mértékben megszerkesztett. Egyik felhasznált animében sincs ilyen jelenet. Egyszerűen csak kivágtak egy kocsit és úgy megfelelő sebességgel végigcsúsztatták a képen, így úgy tűnt, mintha létező jelenet lenne.

Talán ha megnézed, milyen szinten megváltoztatták az eredeti forrásokat néhány jelenetnél, akkor elhiszed:

[link]

A válaszíró 94%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2016. febr. 3. 20:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi :))

# 6/6Időpont 2016. febr. 3. 20:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van ijen anime?
Milyen sirrendbe van a Sora no otoshimono?
Milyen shoujo animéket ismertek? (pl: Sukitte Ii na yo, Ao Haru Ride) valami ilyesmikhez hasonlot keresek! Ha tudtok akkor kérlek irjatok nekem párat!
Tudtok szomorú, minél tragikusabb anime moviet mondani, amin tényleg lehetne sírni?
Hogyan tudom rákos gyerekeknek adni a hajamat?
Valaki eltudná nekem mondani a Spiral suiri no kizuna végét?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!