Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok ilyen mangákat ajánlani?

Tudnátok ilyen mangákat ajánlani?

Figyelt kérdés
Szeretnék hosszu, és lehetöleg szerelmes, mindenképp vigjàték mangàkat. (a hosszut ugy kell érteni, hogy legalàbb 7 vagy több kötetete legyen, vagy inkabb hogy sok fejezete) Lehetöleg legyen különlegesebb karakter benne, ne az a sok sablonszereplö. 2 mangàt olvastam amik ugy nagyon tetszettek ilyen teren, a Yamato nadeshiko schichi henge, meg a Beauty pop. Tetszik hogy a làny föszereplö nem àtlagos, és hogy nagyo sokat tudsz nevetni rajta. Mindegy hogy fantasy vagy sulis, ne legyen shounen ai vagy shoujo ai, es ha lehet, ne legyen tul ecchi. Jo lenne ha nem is egeszben, de legalabb egy darabig le lenne forditva magyarra, de az se baj ha nincs. A vàlszokat elöre is köszönöm

2016. febr. 3. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Midori no Hibi (ez minden csak nem átlagos, teljes fordítás)

Noragami (még ha nem is igazán romantikus, de muszáj volt ideírnom)

Skip Beat! (még fut)

Kuragehime (még fut)

Kobato

Pretty Face

2016. márc. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ebböl mindet olvastam màr, de kösönöm szépen!
2016. ápr. 25. 14:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézz az animeaddicts oldalra, regisztrálsz, ismertetőknél rákeresel a romantikus, vígjáték mangákra, azt is beállíthatod hogy legyen hozzá fordítás.


Én ajánlom:

Densha Otoko: Net Hatsu, Kakueki Teisha no Love Story

Yankee-kun to Megane-chan

Jellyfish Princess

The Legend of Maian

Kanata Kara

Ludwig Revolution

Rosario to vampire (ecchi is)

Mahou Sensei Negima!

School Rumble

Fruits Basket

1/2 Prince

2016. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!