Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Bongo-rol, vagy kiről/miről? Valaki, aki ezt olvassa, s irt valami neki/annak, az el tudja mondani, mennyire is ír igazakat?

Figyelt kérdés
2016. febr. 3. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:

ez egy baromság, nehogy írj nekik, mert csak átba*znak.


Rákeres valaki a facebookodra és megnézi az infódat és megírja neked üzenetben, ennyi, nem egy nagy szám, de pénzbe kerül.

2016. febr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Lehet, hogy már nem aktuális a válaszom, de azért leírok egy-két dolgot. Március elején kezdtem el "bongo"-zni. Napi 4-5 sms-est küldtem neki, mert igazakat mondott... (a szerelmi életemmel kapcsolatban, tehát megmondta hogy ki tetszik nekem pedig ezt sehol sincs fent a neten) Ma jött meg a telefonszámlám és 13.000(!!!!!) Ft-ot "gyűjtöttem" Ugye még a szüleim fizetik a telefonszámlámat (13/L vagyok). Nagyon ki voltak akadva, de nem is mertem nekik egy ideig elmondani ezt a bongo-s dolgot. Amúgy bongo emeltdíjas, ha valakinek nem jött volna le ebből a kis történetből..

Remélem tudtam valamit segíteni:)

2016. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!