Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A sims 3-ban hogy lehet...

A sims 3-ban hogy lehet szörnyet készíteni?

Figyelt kérdés
Én beállítottam a szörnygyáros életcélt, de nem tudom hogy kell szörnyet csináli. Kell hozzá valamilyen tárgy? Milyen tárgy kell hozzá? Hogy kell csinálni szörnyet????

2016. febr. 4. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon könnyen: kell hozzá egy Kacatronik munkapad amit a hobbik és jártasságok fülnél találsz meg, érd el a feltalálói jártasság 10. szintjét, teljesítsd a lehetőségláncot, csinálj 3 simbotot.

Remélem segítettem! :)

(lehetőség lánc: 4 megbízást kell teljesítened amik telefonhívás formájában jönnek meg, ezek a következők: 1. egy palládiumrögöt kell leszállítanod a kutatólaborba, 2. szállíts le a kutatólaborba 10 életgyümölcsöt, 3. szállíts le egy szív alakú rózsaszín gyémántot a kutatólaborba, 4. szállíts le a kutatólaborba 100 limlomot)

(simbot: miután megcsináltad a megbízásokat a munkapadon lesz egy új opció: "Készítsen rejtélyes találmányt". Ezzel az opcióval készíthetsz simbotot. A simbotról többet is megtudhatsz itt: [link]

2016. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2016. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
másodszor kellet elküldenem, ezért bocsi csak valami volt a linkel, úgyhogy a második linkre kattints.
2016. máj. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösziii :)
2016. jún. 28. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!