Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Két iskola között mit dolgozzak?

Két iskola között mit dolgozzak?

Figyelt kérdés
Idén teszem le a szakmai vizsgát ami rendszergazda informatikus lesz. Nem tudom hogy sikerülni fog-e mert elvették a kedvem a tőle és már nem is nagyon érdekel. Suli után rövid időn belül szeretnék elmenni dolgozni, mivel most kezdem majd a jogsit és jó lenne egy kis pénzt összeszedni saját kocsira stb.. Ez az időtartam amit melóval szeretnék tölteni 1-1,5 év lenne, mert egy másik szakma (nem nappali oktatásban) van tervben de még az is homályos hogy mi lesz és hagyok időt hogy jól döntsek. Eddig a legkézenfekvőbb a pizzafutárkodás ahol adnak kocsit lehetőleg. De ha ez nem is jönne össze, jó lenne még egy pár ötlet a tarsolyba.

2016. febr. 4. 19:08
 1/2 HaEv ***** válasza:

A kérdés régi, tehát a később idetévedők kedvéért:

Bármelyik gyorsétteremben nagy a lemorzsolódás, ez megy kocsi nélkül is. Futárkodni nemcsak pizzásoknál, hanem futárcégeknél is lehet, ott van céges autó.

DE! A szakmádat csináld meg! Amennyiben jó vagy benne, nagyon jó fizetésed is lehet! Akár amellett is tanulhatsz. Bocsi, de bolond vagy, ha feladod! Ha motiváció kell: egy-két hónap futárkodás vagy gyorséttermi munka után visszasírod majd! ;)

2016. febr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon jó fizetésem is lehetne, ha tovább tanulnék még jó pár évet felső oktatásban és elhiheted hogy ez a 14. évem a magyar oktatási rendszerben és kicsit kivan vele az a bizonyos.. Egy szaktanár se tanít ebben az évben és így kéne levizsgáznom..Ha egy modult nem szerzek meg, amihez rájöttem hogy közöm sincs(webtervezés), akkor még kaphatok részszakképesítést, amit azért megpróbálok májusban. Német nyelvre is szeretnék több időt fordítani és ha már nem nagyon marad opcióm jobb munkára, megpróbálnék kimenni egy osztrák gyárba dolgozni minimálbérért, minthogy itthon annak a feléért se dolgozzak a szakmámmal. E téren kicsit szerencsés vagyok, mert a határnál lakom.

Köszi a választ!

2016. febr. 17. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!