Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok általánosságban...

Mit gondoltok általánosságban a tetoválásokról? És arról amit linkeltem?

Figyelt kérdés
[link] Jpg

#tetoválás #non figuratív
2016. febr. 9. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A tetoválásokkal magukkal soha nem volt bajom, de az ilyen bumszli, karméretű marhaságok szerintem nem néznek ki jól, sőt, egyszerűen nevetségesek :D


egy kisebb tetoválás marha jól nézne ki, de egy ekkora? áh.

2016. febr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


ez az bocsánat

2016. febr. 9. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Általánosságban tetszenek, én egy tulajdonosa vagyok párnak. De amit linkeltél... nem valami szép. Előnytelen, távolról is csak paca. Egy olyan "menővagyok és gyúroksokat" tetoválásnak tűnik.

Szóval általánosságban művészet, divat és egy csoport, a link pedig egy hm... hogy is fogalmazzak. Ha valaki a parlamentet szépnek találja, akkor ez egy kidőlt falú romos tanyaház. Persze van nő, akinek ennyi bőven elég.

De ez csak egyedi vélemény. Akiknek ilyen vagy hasonló van, annak talán bejönnek. Aki tetoválás ellenes, annak egyik sem, aki meg a művészetet látja benne, annak egy borzadály.

2016. febr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, jó meglátás.

Én valami vadabbat szeretnék, és non figuratívot.

A Koi Ponyot, madarakat, sárkányokat mellőzném.

2016. febr. 14. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!