Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sötétebb hangulatú animék?

Sötétebb hangulatú animék?

Figyelt kérdés
Mostanában rá vagyok kattanva az ilyen sötétebb hangulatú animékre. Ezekből kiemelkedően a Rainbow-volt ami nagyon tetszett. Voltak benne durva dolgok, de nem erről szólt az egész, és engem nagyon megérintett. Ha lehet ehhez hasonlót, de leginkább a fontosabb a hangulat amit átadott. Feltételek: Pasi főszereplő, szép grafika. Nem nagyon szeretem az ilyen nagyon mágikus Sci-fi vagy ehhez hasonlóakat, úgyhogy inkább az ilyen kegyetlen életről szóljon. Előre is nagyon köszönöm és bocsánat ha ezzel nagy feladatot adtam :(

2016. febr. 11. 15:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és az nagyon bejön ha a főszereplőnek sötét, szomorú múltja van,vagy épp megkínozzák...nem vagyok szadista de szeretem ha a főszereplő szenved egy kicsit...xD
2016. febr. 11. 15:59
 2/13 anonim ***** válasza:

Gangsta.

Psycho-Pass

2016. febr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi de sajnos ezeket ismerem :(
2016. febr. 11. 16:53
 4/13 anonim ***** válasza:

Monster - bár még nem láttam, de ilyennek tűnik

Wolf's Rain - ez sci-fi és fantasy, de ettől függetlenül sötétebb hangulatú, ha nem láttad vagy nem ismered, szerintem tehetsz vele egy próbát

Shinsekai Yori - ez fantasy, és a főbb szereplő lány, de nem az idegesítő fajtából. Az első 4-5 rész kicsit unalmasabb, de aztán nagyon szépen bonyolódik a történet, vannak benne kisebb-nagyobb üresjáratok, de nagyon élvezhető, és elég kegyetlen, főleg a vége.

Mahou Shoujo Madoka Magica - a cím ne tévesszen meg, az egyik legelborultabb anime, amit láttam. Van benne fantasy és mágia, de az inkább csak körítés, a szereplők lélekábrázolása a jelentősebb.


Bocsi, hogy csak egy volt, amire a legjobban ráillik a leírás, de szerintem a többivel is tehetsz egy próbát (a Rainbow mellett a Shinsekai Yori és a Madoka a másik két nagy kedvencem, úgyhogy remélem, neked is tetszeni fognak). És remélem, még nem láttad őket^^

2016. febr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi ^^ még nem láttam őket úgyhogy megnézem :D de ha valaki tud még valami jót azt nagyon megköszönném :)
2016. febr. 11. 17:21
 6/13 anonim válasza:
Tokyo Ghoul? nem tudom nekem bejött
2016. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
sajna már láttam :(
2016. febr. 11. 18:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Gondolom death noteot láttad. Másik: higurashi no naku koro ni. Van ebben szörnyű múlt, kínzás, brutális dolgok mind képen mind gondolati síkon. Nagyon jó anime:) A szép grafika az egyetlen ami nem teljesül 100%osan, de azért nézz rá szerintem mert nem ocsmány az animálás meg a rajz csak nem a legújabb és azért nem túl jó.
2016. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Hellsing Ultimate Ova (feliratos) - elég sötét és megfelel a a szenvedés a régmúltból, és kellően őrölt a főszereplő bár a grafika nem a legszebb de a történet magával tudja ragadni az embert.
2016. febr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha a death noteot még nem láttad akkor mars.
2016. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!