Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek most, hogy a One...

Szerintetek most, hogy a One Direction elmegy 18 hónap szünetre, és miután a szünetnek vége lesz ugyan ott tudják folytatni, ahol abba hagyták?

Figyelt kérdés
Úgy értem például Harry már ki is lépett a bandából, és akkor majd újra összeállnak vagy nem lesz többe olyan, hogy One Direction ?

2016. febr. 12. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kábé úgy, ahogyan a BBC is megszakította az egyik Miki-egér rajzfilmet a II. VH kitörésekor, és nem is sugárzott semmit, míg be nem fejeződött a háború. Aztán 6 év elteltével, a háború befejezésekor onnan folytatta, ahol abbahagyta 6 évvel azelőtt.

[link]

2016. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ !
2016. febr. 13. 13:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézzük reálisan. Egy tag már kilépett, utána úgy döntenek hogy szüneteltetik a dolgot. Nem írnak alá a kiadóval semmilyen szerződést a hosszabbításról, csak szóbeli megállapodás van, közben mindenki a szóló karrierjén ügyködik. Ebből nem az jön le hogy bármelyikük is a folytatáson gondolkodna. Ha valóban pihenni akarnának mindenki elvonulna, nem pedig a szóló lemezt meg a turnét szerveznék. Az meg megint egy más kérdés hogy így hogy másfél évre lekerülnek a térképről, sőt lehet abból több is, aztán ha végül mégis folytatnák, lenne-e rá még igény. Náluk komolyabb sikereket elért fiúbandák is belebuktak abba hogy a sikertelen szólókarrierek után összeálltak haknizni.
2016. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen én is hasonlóként gondolom, csak annyi, hogy nagyon ígérgetik, hogy folytatni fogják majd !

Köszi a választ !

2016. febr. 14. 19:24
 5/8 anonim válasza:

Harry nem szállt ki a bandából!!!

Megígérték többször, hogy folytatni fogják! :)

2016. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen sokszor megígérték és én is ezért bízom még abban, hogy majd folytatni fogják, de kilépett és már lett is új menedzsere !
2016. febr. 14. 21:52
 7/8 anonim válasza:
Szia! Hát tényleg nagyon sokszor megigérték és én is csak ezért bízok bennük. De még soha nem hazudtak nekünk és bizzunk benne, hogy most sem fognak. :)
2016. márc. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Most is így gondolod Lol

2020. okt. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!