Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen munkahely nyiregyházi...

Hajnika84 kérdése:

Milyen munkahely nyiregyházi Continental?

Figyelt kérdés
Arra gondolok mennyire becsülik meg a dolgozót, bérezés, műszak milyen beosztásban van? Stresszes munkahely?aki ott dolgozik azoktól várnék tapasztalatokat.

2016. febr. 13. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:

2 ismerősöm légrugókat szerel össze, ők havi 130-150-et kapnak, ha mennek hétvégén, akkor ritkán, de van, hogy durván 200k-t is megkapnak.

A mérnökségen a hangulat mindig jó, a gyárban nem nagyon szoktam lenni, de a laborban van egy öreges pali, aki folyton mondja a hülyeségét és mindig röhögünk rajta, ha arra járunk. Kedves amúgy mindenki. 3 hónapja vagyok itt.

2016. febr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Sógorom a veszprémi gyárukban dolgozik és ő is ilyen tapasztalatokkal van plusz az év végi bónuszokról nem is beszélve!! Át szeretne jönni ide, mert ebben a régióban lakik, és kíváncsi vagyok, hogy itt is ilyen véleménnyel vannak e az emberek mint Dunántúlon! Van most felvétel?
2016. febr. 14. 07:59
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és milyen műszakbeosztásba vagytok?
2016. febr. 14. 07:59
 4/8 anonim ***** válasza:

3 műszak van, úgy tudom. De én gyakornok vagyok és nem is fizikai melós, szóval ebben nem vagyok annyira jártas.

Felvétel most lesz nemsokára, mert a Fluid fog idejönni és kb 200 embert vesznek fel. Szeptembertől már gyártás is lesz, addig betanítás, ha jól tudom, de ezeket ne vedd készpénznek.

Ja és van 13. havi és én Erzsi utalványt is kapok.

2016. febr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves előző válaszoló!


Nem tudod véletlen, hogy hol kell majd jelentkezni?

És kb. mikortól?


Köszönöm

2016. febr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A céget hívd fel, nem tudom sajnos. :S
2016. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

oké

köszönöm a válaszod :)

2016. febr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gecsei László válasza:
A veszprémi Contira volnék kíváncsi,hogy milyen, mert most fogok hétfőn menni. (első napon lesz) (nyarimunka)
2016. jún. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!