Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kérjek ballagásomra?

Mit kérjek ballagásomra?

Figyelt kérdés
Általános iskolából fogok ballagni ( lány vagyok) és anyáék már azt kérdezik tőlem, hogy mit szeretnék kapni, de nem tudom. Nem szeretnék túl nagy dolgot. Ékszert fogok kapni mamáméktól.

2016. febr. 14. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi ez a 'mit kérsz ballagásodra' dolog?

Nem szokás arra semmit sem adni, csak virágot, csokit és lufit. Érettségi után szokás 'ajándékot' adni, pl ékszert, de általános iskolai ballagáson?

2016. febr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem a legfontosabb dolog amit kérhettem az egy aranylánc volt. Mely örökre emlékeztetni fog arra az időre. Bár fital vagyok még mert tavaly ballagtam de egy kincsként tekintek rá most is .. mindennapom része. de ha mamádéktól is azt kapsz akkor nem tudom. Szerintem ez nincs előírva. Egy drágább parfüm, bonbon stb.
2016. febr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!