Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lámbo ajtó? / Taviranyitassal...

Lámbo ajtó? / Taviranyitassal nyithato ajto?

Figyelt kérdés

ÜDV.2 kerdes: 1. Tud e valaki olyan oldalt vagy esetleg tapasztalatot mondani ahol lambo ajtot (lsd ajtot) lehet csinalni hazilag vagy akar vasarolni gyari zsanért.!?


2.Ha erre nem kapok valaszt akkor esetleg olyat aki szerelt be vagy tudja hogy kell megoldani hogy gombnyomasra nyiljanak ki az ajtók !? Google nem segitett ebben a kerdesben !


Elore is koszonom !. (Iras hibákert elnézést.)



2016. febr. 15. 11:17
 1/3 veterán vas ***** válasza:

"Google nem segít..."?


Érdekes, csak annyit írtam a keresőbe, hogy "lambo ajtó", és számtalan oldalt dobott, cégekről, házi szerelésről, zsanérokról, árakról,..... ;)

2016. febr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jajj de nagyra vagy. Olvasd el megegyszer, a 2. Kerdeshez irtam oda hogy EBBEN a kerdesben a google nem segitett.. lambo ajtot en is talaltam 100 at. De rendes leirast es velemenyt nem.. :)
2016. febr. 15. 15:39
 3/3 veterán vas ***** válasza:
Nem tudom, mi számít "rendes" véleménynek? Adott a beszerzés lehetősége, típus, ár, felszerelési rajz, stb. Mi a gond?
2016. febr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!