Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Paranormális jelenség. Magyará...

Paranormális jelenség. Magyarázat?

Figyelt kérdés

Pár napja éjfélkor elmentem wc -re és a wc tartályban kopogást hallottam, megnéztem hogy mi az hátha valami egér vagy ilyesmi, de semmi nem volt. Aztán visszaültem wc -re folytatni a dolgom. Ezután megint hallottam a kopogást és valahányszor megfordultam hogy megnézzem mi az azonnal csönd lett, a végén idegemben visszakopogtam és elhagytam az illemhelyiséget.


Garantálom hogy nem képzeltem és nem vagyok bolond!

Ha van rá logikus magyarázat akkor azt megköszönném.



2016. febr. 15. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Van rá logikus magyarázat, de mivel nem voltunk ott hogy feltúrjuk a házadat így mi nem tudhatjuk.
2016. febr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát csupán tippeket várok :)
2016. febr. 15. 18:02
 3/5 A kérdező kommentje:
Ebben az a paranormális hogy csak akkor volt hangja amikor nem néztem oda
2016. febr. 15. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk töltött a tartály?
2016. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A mi WC-tartályunk is szokott kattogni, pisszegni meg minden ilyesmi. Nem mindig csinálja, de néha elszórakoztatja magát. Szerintem csupán véletlen, hogy mindig épp akkor maradt abba, amikor megfordultál. Ha máskor is lesz ilyen, próbáld ki, hogy nem forgolódsz. Akkor is abba fogja hagyni. Ha biztosra akarsz menni, mérheted a kopogás és a szünet időtartamát úgy is, hogy forgolódsz, és úgy is , hogy nem. Aztán összeveted az eredményt.
2016. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!