Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy adminisztrátornak tényleg...

Egy adminisztrátornak tényleg nem kell sok munkát végezni?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, aki rendszergazdaként dolgozik egy suliban. Azt mondja, semmi gondja nincsen munkával, egész nap World Of Tanks-et játszik. Egy másik ismerősöm valami irodában adminisztrátor szerűség és a Honfoglalóban már 7-es szintű vára van, annyit játszik.

Tényleg vannak ilyen munkahelyek, ahol alig kell valamit csinálni? Van nektek hasonló tapasztalatotok?



2016. febr. 16. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
van olyan hely is ahol kevés idő van játszani, sőt nincs is. a főnök már épül le agyilag és egyre több dolgot kell elvégezni a titkárnőnek, amit korábban még a főnök csinált.
2016. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb adminisztrátornak, már kilóg a bele annyit melózik, pár kivétel van mint a fent említettek, ők szerencsésebbek.


Én csak a rabszolgamunkát tapasztaltam.

2016. febr. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vida Sándor ***** válasza:
100%

Az elterjedt tévhit: ül a gép előtt és passziánszozik.

A valóság: nyers adatok tümény felvitele számítógépes rendszerekbe. vagyis egésznap görnyedés a gép felett. Ez az én tapasztalatom három helyről: Adóhivatal, kórház, vízmű

2016. febr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!