Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az életfogytiglanig elítélt...

Az életfogytiglanig elítélt embereket miért tartják életben?

Figyelt kérdés
Érzelmileg lehet nullának tartotok majd. Funkcionalitás céljából nincs értelmük. A társadalomnak nem lesznek újra hasznos tagjai, valamiért bekerültek oda. Újat meg nem igazán termelnek. Az étel amit elfogyasztanak a szegényebbek számára lenne feldolgozható.
2016. febr. 17. 16:34
 1/7 anonim válasza:
Egyetertek. Csak teher a tarsadalom szamara, illetve meg kockazat is mert megszokhetnek.
2016. febr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Demagóg dolgokat sorolsz fel, de elsősorban azért, mert a halálbüntetést nem lehet visszafordítani.

Mondjuk azt, sem, hogy ha valakiről 40 év után derül ki, hogy ártatlan.

Nincs 100%-os bizonyosság, soha.

2016. febr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azért hogy szenvedjenek magukba a gondolataikba, na meg közmunkára tartani hasznos munkaerő lehet, legalább is a filmekbe látni mikor bányába viszik meg kukoricásba, vagy épitkezésnél
2016. febr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De itthon nem dolgoztathatják a rabokat, legalább is én ezt úgy tudom.
2016. febr. 18. 22:58
 5/7 anonim ***** válasza:

3-asra ne hallgass. Dolgozni dolgozhatnak a rabok nálunk, de kényszermunka nincs. Elvben tiltott minden olyan dolog is, amelyik sérti az emberi méltóságot. A gyakorlat kicsit más.

Fogadd el azt, amit már írtam! Egyrészt nem szeretünk istent játszani (ezt még nem írtam), másrészt nem létezik megdönthetetlen bizonyíték.

Rengeteg olyan eset volt már a történelemben, amit nem 100%, de 1000% biztosra tudott mindenki. Később kiderült, bárki más lehetett az elkövető, csak az nem, akit felkötöttek.

2016. febr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi az hogy 3-asra ne hallgass ? utálom az ilyen embereket. miért inkább nem úgy mondod hogy 3-asban van valami amivel nem értesz egyet ? miért kell egyből leminősiteni ?!
2016. febr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

5-ös!

De létezik megdönthetetlen bizonyíték!

A 3guys 1 hammer, vagy az 1 lunatic 1 icepick-röl még a jó isten se fogja bebizonyítani hogy ártatlanok!

2017. máj. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!