Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az E-bayről rendelt tárgyamat...

K.mefisto1 kérdése:

Az E-bayről rendelt tárgyamat eltörve kaptam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Valaki tudna segíteni mit kell ilyenkor tenni hogy lehet kapcsolatba lépni az eladóval vagy a szállítóval? Vagy ez így már lehetetlen mivel a posta vagy nem is tudom mi törte el és így már nem lehet mit kezdeni vele?

Válaszokat köszönöm



2016. febr. 18. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel fizettél? Paypal? Igényeld vissza a pénzt. A Paypal vissza adja. Majd küldd vissza a csomagot neki.
2016. febr. 19. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először is ebay-en kell írni az eladónak, képet mellékelj majd a törött cuccról. Ha nem egy drága cucc akkor azonnal visszafizeti úgyis. Amúgy meg a posta nem tudná eltörni ha normális csomagolásba rakná az eladó... szóval az ő hibája nagyrészt.
2016. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

gyakorlott elado vagyok

a termket biztonsagos/pontos csomagolasa az en feladatom

a posta ra is ugorhat, ha jol van becsomagolva nem fog eltorni


nekem is tort mar el cuccom, az eladom irt, hogy eltort, vissza akarta kuldeni, de nem hagytam. nehogymar a postara koltott penzt es rajtam akarja behuzni


kertem tole egy fotot, lattam, hogy torott, visszaadtam neki a penzet es adott egy pozitiv feedback-et, mert normalis voltam vele


irj neki, ebayeden belul contact seller fulnel

kuldj neki fotot

nem kell rogton a paypalt a nyakaba ugrasztani hogy koveteled a penzed, a legtobb eladoval normalisan meg lehet ezt beszelni

2016. febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bocsnat kapkodtam, nem az eladom irt, hanem a vasarlom...en voltam az elado ;)
2016. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!