Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan üzlet ahol lehetne...

Van olyan üzlet ahol lehetne kapni áruhitelt jövedelem igazolás nélkül?

Figyelt kérdés
A párom és én közmunkán dolgozunk és sajnos ezt a fajta munkát nem igazán fogadják el egy üzletben sem legalábbis nem tudok róla nagyon szeretnék egy mosógépet törlesztő részletre megvenni mert készzpénzben írtó drága nem tudom úgy meg venni a régi mosógépünk bedöglött kihívtuk a szerelőt elkért egy csomó pénzt mert hogy panel csere stb... de még sem jó a mosógépünk nem tudom mi tévő legyek...
2016. febr. 20. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Roppant egyszerű:

minden hónapban rakd félre a törlesztőrészletet.

Adott idő múlva meglesz a pénzed.

Sajnos addig nincs mosógép, de pl. ad el a régit, vagy számíttasd be.

2016. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
10 hónap alatt lenne meg az összeg ha félre raknám a törlesztő összeget addig meg kéz között mosni egy nagy családra kutya munka ráadsul nem nyár van hogy ki rakom és meg szárad ilyen időben nem szárad meg a ruha akár hogy csavarom ki
2016. febr. 20. 18:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Pedig sajnos pénz nincs és hitel sincs.

Szerintem addig járj át egy ismerőshöz hetente, és a kényes dolgokat mossa ki ő. Egy kis pénzért, vagy valami csere szívességért (pl. vágjál neki fát, mosogass).

A fehérneműt ki tudod otthon is mosni, és megszárad magától is pár nap alatt.

Vagy kérdezd körbe a rokonságot, van-e valakinek régi, sufniba tett mosógépe. Van egészen kicsi fajta is, 30 cm-es. Bár a kényes ruháknak az nem jó...

2016. febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!