Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A "Franci" nagyon furcsa...

A "Franci" nagyon furcsa becenév a "Franciskához"?

Figyelt kérdés

2016. febr. 20. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, de szerintem inkább legyen Cis. Egyik volt osztálytársam neve Nárcisz, neki voltak ilyen becenevei, hogy Cisz, Ciszi, Cis. Vagy Anci esetleg pl, vagy nem is biztos, hogy becézgetném. Vagy Ciska pl. v Cisci, vagy Frici esetleg, vagy Frisci. Szerintem legyen inkább mégis Frana. Vagy Frani. De szerintem Franciskának a Frana a legjobb.
2016. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*Bocsi, előző vagyok, Frana hasonlíthat a frányára, úgyhogy talán a Franus jobb lenne, vagy esetleg Frau, remélem, nem jelent ez semmit külföldiül, vagy ha mégis jelent, akkor szépet. Esetleg Frina, de az már Frida majdnem, szóval közelít egy másik névhez. Vagy esetleg talán Frini, de a finomat rövidíthetik úgy, hogy fini, szóval az meg úgy arra hasonlít.
2016. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, előző vagyok megint, sorry, hogy többe írom, de külön jutnak eszembe. Amúgy a Frana attól ,hogy mire hasonlít, még mindig tetszik, próbálgattam, hogy Franka, ilyen Panka-szerűen, de van annak egy másik változata is, a Panni, és akkor lehetne mondjuk Franni, talán, hogyha el van nyújtva, akkor nem hasonlít focis elnevezéshez sem. Meg még próbálgattam így neked, hogy Fraka, Fraca, Fraci, Fracus, vagy akár Fanci, Ciska esetleg még pl.
2016. febr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) amúgy igen a "Frau" német kifejezés, azt jelenti nő :) Találtam a beceneveid között jó néhány tetszőt. Nagyon kösziii :)))
2016. febr. 20. 22:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, kedves első-második-harmadik válaszoló de szerintem az általad felsorolt szinte összes becenév borzalmas. :D Frau, komolyan?? Mint németül A nő/asszony. Akkor már inkább a Franci.
2016. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szívesen Kérdező:)


Másik válaszolónak: Okés, nem haragszom.:)


Ja amúgy eszembe jutott mégegy, most, hogy ide visszakattintottam újból ide a kérdéshez:) Franó:):):)

2016. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eddig úgy tudtam, Ferenc beceneve a Franci. Mit szólsz a Cisszi-hez?
2016. febr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Frana vagy a Frani tetszik nekem is a legjobban.
2016. febr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!