Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a raktáros munka?

Milyen a raktáros munka?

Figyelt kérdés

találtam egyet, betanitott, és hát amit oda irtak az elég jó pénznek számit amit fizetnek, bár azt irták mellé esti munka végzés, és hétfőtöl péntekig, 16:00tól., nem tudom ez milyen hány órát jelent, az is lehet hogy 12 óra. Egy logisztikai cég, feladat anyagmozgatás meg ilyenek. de hogy precizitás gyorsaság teherbirás azt nem irták oda.

Egyáltalán az a kérdés, mennyire birható egy ilyen munka, főleg úgy hogy esti ? nem borul fel az élet ? milyen fura lenne ha nappal itthon lennék. persze annyiban jó hogy eltudom emellett intézni az egyéb dolgaimat. Nemtudom, érdemes lenne e kipróbálni ha tényleg jól fizet. Igaz még nem nagyon volt ilyen raktárosi munkába részem, de a Pénz miatt jó lenne.. legalább is egy bizonyos időszakig, amig összegyüjtöm, hogy tovább léphessek. Mi a véleményetek ? ki dolgozott már ilyenbe ?


2016. febr. 21. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

"feladat anyagmozgatás meg ilyenek "


Kézzel vagy géppel (targonca) ? Ha kézzel mozgatod az anyagot akkor killátásban a sérv vagy a teniszkönyök .


Nem mindegy, hogy milyen raktárba kinállják a munkát, erről semmit sem írtál . Ruha raktár, elektronikai cég, élelmiszer ???

2016. febr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*ruharaktár*
2016. febr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A raktárosnak anyagi felelőssége is van. ( vagyis ha hiány van, azért Te felelsz, ill a szerződésed feltétele szerint fizetsz is.) Voltam raktáros, elég régen, de szerettem, csak keveset fizettek.( nem voltam elég rafkós, hogy lopni is tudjak)
2016. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!