Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 45 év felett mekkora esélyem...

45 év felett mekkora esélyem van külföldi munkavállalásra, illetve ismertek-e olyan céget, aki ilyen korú férfiakat is tud, szokott Európába közvetíteni?

Figyelt kérdés
mosogatás, humán területen való segítő munka érdekel.Ápolói végzettségem nincs, de diplomás humán segítő vagyok itthon

2016. febr. 21. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagy . Konkrétumot nem tudok írni neked, de én is nyitott szemmel járok . A minap olvastam, hogy valaki 62 éves korig toborozta az embereket Németországba .
2016. febr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tenyleg sok apoloi munka van mindenhol Europaban, ha csaladtol függetlenül rugalmas vagy es barhol dolgoznal. Osztrak hatarszelen sokan atjarnak (ingaznak), itt talan meg ez az a munka, amire legnagyobbak az eselyek sztem! Vannak otthonok (rokkantaknak), ahova gyakran keresnek dolgozokat, ill. korhazban is, de keszülj fel, h ez a munka nagyon sokat kivesz az emberböl, nagyon kihasznalos. Ha pedig haznal vallalsz idösgondozast, egyben a szallas is megoldott, egesz Europaban! Utobbi ugy zajlik, h 2 het nonstop munka 24 oras, majd 2 hetig hazamehetsz, de persze a valtotarsaddal mashogy is megbeszelheted.

Megjegyeznem, h nyelvtudas mindenhova kell.

2016. febr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!