Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ciki ha voltam a Pride felvonu...

Decer kérdése:

Ciki ha voltam a Pride felvonuláson?

Figyelt kérdés
Eddig az összes felvonuláson voltam és ez ciki?

2016. febr. 22. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Mi abban a ciki > elmentel es kesz > te nem vonultal fel <
2016. febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Attól függ, hogy a kordon melyik oldalán álltál!
2016. febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
73%
N E M!!! egyáltalán nem!!
2016. febr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 mi lenne ***** válasza:
9%
hármaska ! DE ! igaz, kinek a pap, kinek a papné. special, nekem forog a gyomrom már a szó hallatán is.
2016. febr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Ha ez a kérdés megfogalmazódik benned..Egyáltalán miért mész el?
2016. febr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
kedves négyeske, ez a te szegénységi bizonyítványod. általános helyzetet tekintve egyáltalán nem gáz :)
2016. márc. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, szerintem kedves gesztus, és végülis az elfogadásért ment. Jó az, semmiképpen ne szégyelld!
2016. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Miért lenne ciki? Ha mentél, mentél. :) Én is szerettem volna, csak pont most betegedtem le hozzá.


A közhiedelemmel ellentétben az emberek 99%-a teljesen normális öltözékkel és viselkedéssel van ott, a maradék 1%-ot meg ismerjük. Ők mindenhol ott vannak, akármilyen felvonuláson. Az elborult emberek, akikre a média a figyelmét fordítja (mert hát az is a politika kezében van...), és ezért azonosítják gyakran a Pridet beöltözött/pucér/polgárpukkasztó férfiak felvonulásának. Valamiért én még nem találkoztam egyszer se ilyen emberrel ott. :D Valahol nagyon el lehetnek bújva a tömegben, ami azt jelenti, hogy lehetnek 3-an 4-en. Mint minden egyes nyamvadt rendezvényen, akár meleg, akár nem meleg a program.

2016. júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nincs ebbe semmi szégyellni való. Én leszbikus nőként még sosem voltam ott, mert nem igazán látom értelmét.

Én se szeretem amikor a heterók nyalják-falják egymást és a melegeket se nézem szívesebben.

Szerintem ez hálószoba ügy és pont. Mondjuk nem értem ha esetleg elcsattan egy puszi, miért kell akkora patáliát csapni némely embereknek. Nekem pedig egy szavam se legyen amikor majdnem hágnak egyet a buszon. Na mindegy... :D a lényeg, hogy nem szégyen!

2016. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért érdekel hogy mások szerint ciki-e? Egy bizonyos kor után az a ciki, hogy azt figyeled mások mit szólnak a dolgaidhoz. Ne mások vélemény érdekeljen, csak élj aszerint hogy TE mit tartasz jónak. Az élet túl rövid ahhoz hogy másoknak akarjunk megfelelni.
2016. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!