Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyelv piercing otthon? (többi...

Nyelv piercing otthon? (többi lent)

Figyelt kérdés
Valaki szúrta már magának?A köldökömet is kiszúrtam magamnak meg két barátnőmnek, a fülemet is én tágítottam ki és egyik barátomét is, nem egy embernek szúrtam át fülét, szemöldökbe is már szúrtam.(TUDOM hogy a nyelv az más) De ezt valahogy mégsem merem magamnak. Tudom hova kell, tudom hogy kell kezelni, de félek, nem is a fájdalomtól hanem ha eltalálok valamit és elvesztem az ízlésem? Vagy ezzel nem lehet? Normális válaszokat kérek és az oltásokat, beszólásokat hanyagoljátok ha lehet. Koszi:) 17/L

2016. febr. 23. 15:54
 1/4 anonim válasza:
Komolyan azt a pár ezer forintot sajnálod arra, hogy normális helyen megcsináltasd? Megér annyit, hogy esetleg lebénuljon a nyelved?
2016. febr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés:)

Ki mondta hogy sajnálom? Én csak megkérdeztem hogy ettől el lehet e veszteni az ízlést meg hogy valaki szúrta e már magának otthon?

Egyébként pénteken megyek piercingeshez ez csak egy kérdés volt. Mert ha annyira nem veszélyes akkor magamnak is megcsinálom mert az 7 ezer másra is jó lenne. De különben már félre van rá téve a pénz és menni fogok ha úgy van.

2016. febr. 23. 17:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ízlelésed akkor tudod elveszíteni, ha a nyelved tövénél vágják ki a nyelved. Ha kettévágják, akkor is fogod érezni az ízeket.

Az már más dolog, hogy aki még nem csinálta, az könnyen el tudja rontani. (Pont eret szúr, vagy tök ferde lesz valamelyik irányba...)

Nem baj, ha szeretsz döfködni ilyen értelemben, sok mostani testékszerező is így kezdte. Viszont ezt érdemes másra bízni, mivel saját magadat még tükörrel sem tudod teljesen szimmetrikusan bemérni. A későbbiekben meg ha szeretnél testékszerező lenni, akkor akár még oktatót is tudok neked ajánlani.

De ha csak hobbi szinten űzöd, akkor is célszerű mindent megtanulni róla, hogy egyik jó ismerősnek se rontsd el.

Amúgy is 4-5.000 Ft egy nyelv ékszer szúrása ékszerrel együtt. Ez nem sok ár érte.

Remélem segítettem, ha lenne kérdésed, tedd privátban! ;)

2016. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3.köszönöm szépen a választ:)

Elfogok menni rendes szalonba:)

2016. febr. 26. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!