Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2014. március 31. -vel kezdtem...

2014. március 31. -vel kezdtem el dolgozni a munkahelyemen, így nekem mennyi szabadság jár egy évben?

Figyelt kérdés
Jelenleg 24 éves vagyok, nézegettem oldalakat, de nem egyértelmű, mert tudom, hogy minden évben változtattak ezen. Ezért elméletben nekem a 2014. évi szabadságra vonatkozó törvények érvényesülnek. Tehát így mennyi szabadságomnak kéne lennie ebben az évben?

2016. febr. 23. 17:09
 1/2 anonim válasza:
Ha Magyarországon valaki normál műszakban dolgozik a fizetett szabadnapok száma alapesetben 20. A kor előrehaladtával a szabadnapok száma is növekszik.25. életévtől 3 évente +1 nap 45 éves korig. A 16 év alatti gyermekek szám szintén növeli a szabadnapok számát gyermekenként 2 nappal.
2016. febr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Koplárovics Béci ***** válasza:

Erre is van kalkulátor.

[link]

2016. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!