Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
Csobolya József nevű felhasználó kérdése:

Valaki tud segíteni hogy a barátnőmnek milyen ajándékot vegyek szülinapjára? Kifogytam az ötletekből

2016. febr. 24. 13:03  Privát üzenet  

A válasz

Sokára lesz?

Óvatosan érdeklődd meg, mit szeretne, de az ékszer általában bejön. Ha szereti az ezüstöt, szerencséd van.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2016. febr. 24. 16:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit vegyek a barátnőmnek szülinapjára?
Mit vegyek a legjobb barátnőmnek szülinapjára? 2 és fél éve ismerem, és soha nem volt még ilyen igaz barátnőm. Mostmár elsem tudom képelni nélküle az életem. Mindig számíthatok...
Mit készítsek a legjobb barátnőmnek szülinapjára?
Mit készítsek barátnömnek szülinapjára?
Segítségre lenne szükségem. Barátnőmnek 18. szülinapjára szeretnék ajándékot, van valami ötletetek?
Mit vegyek szülinapjára a barátnőmnek?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!