Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Boritekba kuldtem hetfon...

Boritekba kuldtem hetfon penzt egy adott helyre. Meg most se erkezett meg. Azt mondjak hogy kivettek a postan. Lehetseges ez?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy könnyelműség . Nem olyan biztos, hogy "lába kélt", voltam már én is úgy, hogy bedobtam egy levelet hétfőn, aztán csak következő héten kézbesítették .
2016. febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dr.tudor válaszol válasza:
100%
Nemigazán, mert nagyrészt gépesítve van, viszont a címzett is letagadja hogy megkapta, hogy megkapja mégegyszer, viszont ha neki is elmondod azt gondolja hogy fel sem adtad csak igy akarod olcsón megúszni.
2016. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TappancsMancs ***** válasza:
Még időben vagy. Első nap feladtad - rendszerezik átviszik országon belül - kikézbesítik. Rég adtam fel papír levelet de szerintem 3 nap országosan még belefér.
2016. febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Azt a pénzt buktad. Ha tényleg a postás vette ki, azért, ha valójában megérkezett és a másik fél vette ki csak letagadja, akkor azért. Mennyire tartod megbízhatónak azt, akinek küldted? Mennyire ismered?
2016. febr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat anyunak kuldtem ugy hogy bizok benne!
2016. febr. 24. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!