Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek pénzt?

Hogyan szerezzek pénzt?

Figyelt kérdés
Honnan tudnék pénzt szerezni? Lovat szeretnék venni. A ló árára és eltartására kell. Perdze szüleim is adnak bele de én szeretném. 14/l
2016. febr. 25. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

14 evesen sehonnan, mert 15 eves korod elott nem dolgozhatsz. Amugy tudod mennyi egy lo bertartasa? Felnott emberek felhavi fizetese.


Anyu-apu valoszinuleg mar elmagyarazta, de ha mindenkepp idegenektol akarod hallani: noj fel, keress penzt, aztan akarj lovat tartani. A lotartas nem a kispenzuek, kuporgatok mufaja, tetszik vagy sem.

2016. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen képzeld tudom mennyibe kerül. És nem azt kértem hogy oktass ki! 😬
2016. febr. 25. 16:21
 3/3 anonim ***** válasza:
És mennyibe kerül egy ló, 1 millió ??? Az a felnőtt ember aki fel kell reggel 4_kor és dolgozik este 6-ig 80-90 ezerért annak nem menne egy lóra való gyűjtögetés .. :) Nem ám 14 évesen, vagy 15 évesen ... Nincs olyan meló, ami ennyit fizetne egy diáknak . 20-30 év spórolás, kuporgatás max, aztán lesz egy ló, de az is csak hintaló :))))
2016. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!