Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » M. O. on a Kinaiak csak a...

M. O. on a Kinaiak csak a ruha bolthoz és a büfékhez értenek? Egy maffia vezérré az üzlethálózat?

Figyelt kérdés
Az összes kinai büfé egykaptafák.
2016. febr. 25. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak államilag elismert kínai nagy áruházak is, szerinted az állam, a helyi város vezetések kokettálnának egy maffia vezérrel :):))) Ugyan már ...

Valószínű máshoz is értenek a kínaiak, de ehhez milyen jól értenek, hogy idegen országokban és előbb gazdagszanak meg mint az aki oda született :) A magyar ember dolgozik nála/neki . Te láttál már magyar élelmiszer üzletláncban kínai eladót ??? Mert én még nem :)

2016. febr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

képzeld én láttam! magamat!

nemsokára én is megnyitom a saját üzletem, de milyen áron? magyar párommal élek, ketten önerőből tartjuk el magunkat, dolgozunk, tanulunk és megkezdjük a saját vállalkozásunkat. ott majd mi lesz!? ez is kínai rabszolga munkán tartja, bevándorló adó csaló.. miközben nekem közöm nincs ahhoz, akikről az előbb szó volt. amúgy elárulok egy belső titkot sokan azért jönnek be mert az igazi otthonukba nem tudnának megélni.. itt bent élnek a lehetőséggel és csinálják. magyar ember miért nem nyit? ugyanannyi lenne nekik is nyitni mint a kínaiaknak. a másik fele ami van... feketén fegyver,drog kereskedelem megy, az adócsalás mert van dögivel pénz de honnan ugye !? ohh hát persze étterme van onnan az a sok zsé. tehát leginkább ez a két indok van amiért itt vannak és amiért nyitnak. apám a felsoroltak közül a második. ( nem véletlenül hagytam el a jó létet és küszködök napi 10 órákat én is mint a "társaim") de viszont volt egy kínai pár ők egy pici szegény faluból költöztek be.

2016. márc. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bocsi a "társaim" alatt a magyarokat értem. mivel én itt születtem és csak a véremben meg a kinézetemben van kínai én magyarnak tartom magam. szeretem a zsíros kenyeret a kolbászt :D a kínai kajára rá sem tudok nézni. ez csak egy példa volt. tehát a magyar ember is nyithatná meg sorra a szarabbnál szarabb minőségű ruhás boltokat vagy bármit.. de nem a többség beletörődik h van egy szakmája esetleg érettségije.. akkor megyek a tescoba dolgozni mert nincs más munka most. de van! nyisson sajátot legyen a saját maga főnöke. mindig van ha meg nem akar sajátot mert nincs hozzá induló tőkéje vagy bármi akkor meg tanuljon olyat amivel tud kezdeni vmit. tehát nincs olyan h nincs csak olyan h nem akar.. amit én észre vettem a magyar ember beletörődik a kínai cselekszik és hajt. nem isteníteni akarom őket mert amúgy gy része mocskos egy népség, de a magyarok egy rétege sem különb náluk csak ők más téren..
2016. márc. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!