Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hasonlít a Fairy Tail...

Miért hasonlít a Fairy Tail és a One Piece egymásra?

Figyelt kérdés
Nemakarok fan vitàt csupàn annyi lenne a kifejtendő kérdésem hogy én Fairy Tail fan vagyok, a One Peace-t sosem làttam még a mangàt sem olvasom (lehhet hogy egyszer talàn mind kettőt) de a lényeg az hogy làttam egy képet hogy milyen dolgokat hagytak ki a FT-Animéből ami a mangàban benne van pl: az hogy Gray cigizik meg ilyenek!!! Na ennek folyamàn én elkezdtem visszaolvasni a mangàt (mert én igazàból csak a 175- rész utàn kezdtem el olvasni és sejtelmem se volt róla hogy milyen volt az elején) itt kezdődik a kérdésem hogy miért hasonlít a régi FT manga a One Peace- hez?? Régen ez volt a divatja a rajzolàsnak de a FT-àt lett alakítva a One Peace-meg megtartotta?? És tényleg ne legyen félreértés nem akarok itt vitàt gerjeszteni ez csak egy kérdés! Szerintem mindenkinek szive joga eldönteni hogy milyen animét szeret és néz!! Mint mondtam lehet hogy én is egyszer elkezdem (csak màr annyi rész van belőle hogyha megtetszik akkor 1 hónapra biztos hogy odaragadok a monitorhoz!!! :p

2016. febr. 25. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Valójában a két mangaka igen nagy haver, ezért rengeteg hasonló elemet sőt szereplőt építenek a történeteikbe. A legszembetűnőbb a Shanks-Gildartz párhuzam, a két univerzum nagy mentorkarakterei még kinézetre is bekamuzhatnák egy crossoverben, hogy ikrek. De több karakte rközött van hasonlóság: [link] Még egy elég jó példa, hogy szinte egy időben kezdett el mindkét manga olyan történetszálon futni, amiben fontos szerepet átszik egy kolosszeum, bár a Fairy Tail hamarabb végzett azal az arc-al.
2016. febr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt van még pár összehasonlígatós kép, de a legtöbb inkább szőrszálhasogatás:

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. febr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Így màr vilàgos hogy miért hasonlítanak! Mikor elkezdtem a mangàt előről azt hittem hogy OP- olvasok LOL!! :) :)
2016. febr. 26. 00:08
 4/4 anonim ***** válasza:
abban hasonlít, hogy a One Piece elkezdett a timeskip óta mellparádét csinálni
2016. febr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!