Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rubik kockát szeretnék venni...

Rubik kockát szeretnék venni 3x3x3asat Versenykockát 2kezesre és 1kezeset is külön külön?

Figyelt kérdés
Lehet külföldi oldal is de nevet vagy oldalt küldtök?

2016. febr. 25. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy úgy írok, hogy nem értek a témához, de:


Most komolyan, mi a különbség a kettő meg az egykezes Rubik kocka között? Az egykezeset egy kézzel is ki lehet rakni?

2016. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mind kettőt ki lehet rakni akárhogy a 8x8x8 asat is kibirod rakni egy kézzel(mondjuk nem hiszem hogy van akkora kezed) De más az egy kezesnek és a két kezesnek a forgása amikor forgatod a kockát
2016. febr. 25. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szevasz. Én OH-hoz GuanLongot javaslom. 2 kézhez pedig javaslom ezek közül valamelyiket: Moyu Aolong, Moyu Weilong, Moyu Tanglong (én jelenleg ezt hasznánom, de több, mint másfél évig Aolong V2-m volt), Gans357, QY Mofangge.


Rengeteg helyről lehet rendelni, pl:

www.aliexpress.com (én pl legtöbbször innen rendeltem)

www.lightake.com

www.cubezz.com

www.speedcubeshop.com

www.zcube.hk

www.thecubicle.us

www.icubemart.com


De javaslom előtte, hogy kukkants be ebbe a csoportba, hátha találsz használtam valami jót (én használtan vettem első két 3x3as kockám):

[link]


Illetve ha további kérdéseid lennének, csatlakozz Facebookon a "Rubik-kocka segítségnyújtás" csoporthoz, ott kicsit célzottabban teheted fel kérdéseid hozzáértő embereknek, és nem kapsz olyan válaszokat, mint amit pl az első írt :)

[link]

2016. febr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D utánna nézegetek
2016. márc. 1. 23:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!