Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a legvicesebb dolog, amit...

Mi a legvicesebb dolog, amit láttál vagy megtörtént?

Figyelt kérdés
Írd le, hadd nevethessünk mi is rajta.

2016. febr. 25. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Fociztunk és az egyik barátom fejjel (s majd a testével) előrecsúszott úgy kb. 5 métert, mert valaki előtte a lábát egy focilabdával. Gábor volt a neve, de mi csak Gabika dead-nek csúfoltuk. :D


Amikor a folyosón (suli) elcsúszott egy nagy darab, magas barátom, mély hangjával egy ilyet eresztett, hogy aaaahhh! majd az oldalára esett! Nagy poén volt! :D


Illetve a haverom beszorult, egy büdös, koszos öltözőbe és 10 percig azt hitte , hogy egy számkivetett! XD

2016. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A legviccesebb, amit láttam, hogy Győzike leadott egy érvényes szavazatot a választásokon. Percekig nem tudtam elhinni, de nagyon tetszett...
2016. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ültünk a parkban és azt mondták egyszer a többiek ,hogy legyek postás és nyaljak fel egy bélyeget a levélre!

Ezek után történt a legviccesebb dolog az életemben ami valaha történt velem: Jött egy 3m-es rózsaszín kockafejű kerti törpe aki beültetett a parkban található hintába és a zeneritmusára a nyelvével elkezdett lökdösni ,miután kiszálltunk a hintákból egyik barátunk megrázta a fejét és szó szerint egy valag fura színű Oreo keksz jött ki a fülén ,én bele is haraptam és azóta meglátszik a harapásnyom a fülén!

Az este végére azért a banda 5. tagja is meglett ,aki egész este a parkban egy nagyon ,de nagyon gyors csodaszép ,fehéren ragyogó lovon lovagolt ,és a ló egy szivárvány csíkot húzott maga után!

Természetesen mire ki hajnalodott a törpét hiába kerestük... Elment köszönés nélkül! :(

2016. febr. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így leírva nem vicces, de gyerek voltam még a 90es évek elején. Álltam Szegeden valami buszpályaudvar mellett. Volt ott egy nagy út kereszteződés, amin padlógázzal "száguldott" át egy Trabant és a kereszteződés közepén leszakadt-leesett a Trabant jobb oldali ajtaja. A f aszi, pedig lassítás nélkül tépett tovább.


Ez ott és akkor elég vicces és megdöbbentő volt.

2016. febr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!