Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud nekem ajanlani...

Valaki tud nekem ajanlani tiniknek szolo konyveket?

Figyelt kérdés
Olyan erdekelne ami ilyen mai tini nyelvre van ugymond leforditva ilyen szlengesebb akar naplo szeru is lhet benne akar nemtudom hogy irjam le hogy ne hangozzon furan ilyen eroteljesebb v ertitek milyen tartalom

2016. febr. 25. 20:44
 1/10 V.Tina válasza:

Maros Edit - Hűvösvölgyi suli összes része

Hasonlít a Szent Johanna gimire, állítólag, azt még nem olvastam, de ha az is ilyen jó, akkor fogom :D

Röviden egy ikerpárról szól, akik mindenféle ügyekbe keverednek, szerelem meg ilyenek, nekem nagyon tetszett, amíg olvastam

2016. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szent johannat ense olvastam majd megnezem amit irtal koszi olyanrol nemtudsz ami 1-2 kotetes ?mert ismerve magamat 1-2 amit elolvasok😒
2016. febr. 25. 21:19
 3/10 UPZs válasza:

kalapos eva-D.A.C.

a sárga kanapét nem tudom ki irta nekem is csak ajánlották mindkettot

2016. febr. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szerintem Cassandra Clare Pokoli szerkezetek.Iszonyú jó sorozat nekem ezek a kedvenc könyveim a Percy Jackson-sori(író: Rick Riodan) mellett.

Ha mar ajanlottatok a Szent Johanna gimit,akkor en mondom a Bábelt és Remek!- et is. Ezeket is ugyaz az írónő(Leiner Laura)írta.

2016. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
3.valaszoló vagyok az előbb elfelejtettem odairni a Pokoli Szerkezetekhez hogy az 1800-as évek vége felé játszódik, de ez egyáltalán nem ronta könyv élvezhetőségén,sőt...Van meg egy ilyen sorozat, a Végzet Ereklyéi,ami jelen időben van,és ugyanabban a világban jatszódik,konkrétan a szereplők a Pokoli szerkezetekben szereplők ük-ük unokái(kiszámoltam)de annak 6 része van,ugyhogy a fentiek alapján nem biztos,hogy elolvasod.
2016. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az Akkor szakitsunk is jo Lauratol akkor mar.. En a Vajon letezik szerelem elso latasra? es tovabbi Jennifer E. Smith konyveket javaslok nekem nagyon tetszett. A Bexi sorzat is jo Lauratol ismet. A tizenharom okom voltat ajanlom bar nem olvastam. Hallottam rola hideget meleget, de nagyon erdekel mert allitilag utos es elgondolkodtato. Sokak szerint Amand Toddrol lett koppintva a sztorija. Mindegy.
2016. febr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek ! Utanuk fogok nezni es valamelyiket bizti elolvasom :))
2016. febr. 29. 12:43
 8/10 V.Tina válasza:

Van egy nagyon jó könyvsorozat, bár nem igazán tiniknek szól. Egy vak nőről szól, aki vakvezető kutyát kap, és nagyon megható, ajánlom, de mint mondtam, nem igazán tiniknek szól


Sheila Hocken - Emma meg én

2016. márc. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Rocksztárt kaptam karácsonyra

Szerethetetlen

2016. márc. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kody keplinger - the DUFF
2016. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!